Yoga & Pilates Studio

Nabízíme skupinové a individuální lekce, které vedou kvalifikovaní lektoři.

Yoga & Pilates Studio

Nabízíme skupinové a individuální lekce, které vedou kvalifikovaní lektoři. Zakládáme si na individuálním přístupu ke klientům, který umožňuje větší progresi v nápravě pohybového aparátu a odstranění špatných pohybových stereotypů. Každý klient je pro nás důležitý. Skupinové lekce doporučujeme spíše pokročilým klientům, individuální lekce jsou vhodnější pro začátečníky. Cíleně se můžeme věnovat danému klientovi s aspektem na jeho potřeby, který pak na sobě velmi rychle vnímá pozitivní změny.

Na lekcích yogy i pilates se zaměřujeme na kompenzační cvičení, zpevnění a zároveň protažení svalů celého těla, cílené formování postavy. Své klienty učíme zdravý pohyb z důvodu prevence bolestí hlavy, šíje, zad a kloubů. Cvičení poskytuje prostor pro uvědomění si vlastního těla a jemná práce mysli pomáhá odstranit stres, napětí a dodá Vám energii!

 

Studio je vybaveno kvalitními pomůckami pro cvičení yogy a techniky pilates – cihly, bloky, popruhy, deky, rollery, S-bally, velké míče, flexbandy, pilates kruhy. Samozřejmostí je bezplatné zapůjčení položek na cvičení.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

AUTEM: parkování je možno zdarma přímo před areálem

METREM: pár minut pěšky od metra Strašnická

BUSEM:
č. 188 zastávka Dobročovická

TRAMVAJÍ: 
tramvaje č. 5, 7; zastávka Zborov – Strašnické divadlo
Zvoňte na zvonek FIT S LUCKOU, místnost č. 3

 

ADRESA: Turnovského 2/497, Praha 10 Strašnice